Ustájení koní

Nabízíme boxové ustájení koní a pony v prostorných boxech 3,5 x 3,5 m, odpovídajících všem současným standardům (krmný žlab, automatická napáječka, držák soli, držák dek, sedla a uzdeček). Steleme pilinami možné také slámou za příplatek. Každodenní místování je samozřejmostí. Stáje jsou zde vzdušné a světlé s širokou uličkou umožňující pohodlnou manipulaci s koňmi. Pohodlný pro koně ve všech jeho životních etapách. Celková kapacita je 25 boxů.

Nabízíme také pastevní ustájení. Máme kousek od farmy pastevní areál s přístřešky pro koně, přísunem vody a dostatkem stínu ze stromů. V zimních měsících dáváme balíky pod přístřešky.

Seno nebo senáž máme z vlastní eko produkce. Seno máme uskladněné v kryté hale. Krmení jádrem je samozřejmostí. K dispozici máme dostatek travnatých výběhů oplocených elektrickým ohradníkem, v letních měsících paseme také v noci (pro koně je to příjemnější neobtěžují je mouchy). Koně jsou rozdělení do skupin tak, aby se eliminovala pravděpodobnost úrazu. V zimě dáváme do ohrad balíky sena kde můžou koně sníst kolik chtějí.

Pro majitele koní je k dispozici osvětlená krytá hala rozměru 13 x 30 metrů – písek s geotextilií z vchodem přímo ze stáje, venkovní jízdárna rozměru 37 x 52 metrů – písek s geotextilií. K dispozici máme skokový materiál, zabezpečená sedlovna umístěná přímo u stáje, vytápěné šatny a sociální zařízení se sprchovým koutem, klubovna s kuchyňkou a barem, parkování.

V okolí jsou krásné terény na výjížďky do přírody.

Do stáje možno zprostředkovat veterináře, kováře, fyzioterapeuta, zubaře nebo profesionálního trenéra.

Za příplatek dle dohody možné dekování koní, přikrmování, asistence u kování, pohybování nebo lonžování koní.

O Vaše koně se budeme starat se vší láskou a pro jejich welfer uděláme vše potřebné.